Dinsdagavond 19 april was het weer zover; De Prijsuitreiking!  

Na 2 jaar afwezigheid konden we op dinsdag 22 en 29 maart weer de clubkampioenschappen zwemmen.

Algemeen clubkampioen is bij de recreanten; diegene die het hardst vooruit gegaan is op de 50 meter.

Bij de jongens was het Ferrand Mijnheer, hij was 1.19.52 sneller dan in 2019. Bij de meisjes was het Gerriëtte Overdijk, zij was 1.27.21 sneller dan in 2019. Een prachtige prestatie.

Jongens/meisjes 2016 en jonger
1             2016      j              Thijs Vedder
1             2016      m           Lana Strijkel
 Jongens 2014/2015                                           
1             2014      j              Jannick Rebel
2             2014      j              Boaz de Bruin
3             2014      j              Matthis Mijnheer
               2015      j              Hugo Middelkoop
               2014      j              Abraham Abrahamian
               2014      j              Bastiaan van Vliet
               2014      j              Florian van Veelen
 Meisjes 2014/2015                                                                                    
1             2015      m           Nora Roos Schuurkamp
2             2014      m           Floortje Joosse
3             2014      m           Anouk Dekker
               2015      m           Sofie van de Kolk
               2015      m           Lotte Arets
               2015      m           Melanie de Bruin
               2014      m           Joelle Landsman
               2015      m           Seline Schuurkamp
               2014      m           Lotte Vlijm
               2015      m           Noa Strijkel
Jongens 2012/2013                                                                                    
1             2012      j              Levi Mensink
2             2012      j              Tobias Verhoef
3             2012      j              Jesse van de Koot
               2012      j              Fygo Hotzky
               2012      j              Luuk Kuipers
               2012      j              Valentijn van Beusekom
               2012      j              Davit Abrahamian
               2013      j              Giel vd Streek
               2013      j              Levi Krol
               2013      j              Koen Wijnbergen
               2013      j              Wess Pellegrom
               2013      j              Seth Veenstra
 Meisjes 2012/2013                                                                                    
1             2012      m           Sarah Beitler
2             2013      m           Eva Schuitema
3             2013      m           Anna van de Maaten
               2012      m           Celest Knevel
               2013      m           Lyndsey de Jager
               2012      m           Fleur Geerts
               2013      m           Rivka van Kampen
               2013      m           Suze Joosse
               2013      m           Elin Pluim
               2012      m           Lily Varwijk
               2013      m           Anna Vedder
               2012      m           Anneke Eelkema
               2013      m           Lieke van de Kolk
               2013      m           Gwen van de Brug
Jongens 2010/2011                                                                                     
1             2010      j              Jonathan van Klompenburg
2             2011      j              Benjamin Rekers
3             2011      j              Jochem Verduijn
               2011      j              Falco van der Spa
               2010      j              Efraïm Pijnacker Hordijk
               2011      j              Gijs Middelkoop
               2010      j              Christiaan van Beusekom
               2010      j              Ferrand Mijnheer
               2010      j              Marijn Verveer
               2010      j              Lucas van Raaijen
               2011      j              Aron van Pijkeren
               2011      j              Thijs Kurk
Meisjes 2010/2011                                                                                     
1             2010      m           Emma Wessels
2             2011      m           Eva van Olst
3             2010      m           Gerriëtte Overdijk
               2011      m           Hanne Veenstra
               2011      m           Marlinda Hup
 Jongens 2009 en ouder                                                                                   
1             2008      j              Marius Beernink
2             2009      j              Bastiaan Winkel
 Meisjes 2009 en ouder                                                                                   
1             2009      m           Féline-Aimée Mijnheer
2             2008      m           Lianne Siebert
3             2008      m           Silje van Norel
 

Comments are closed.